Ředitelské volno v základní škole dne 26.3.2020

 

Ředitelka školy 

 

dne 26. 3. 2020

 

vyhlašuje volný den - ředitelské volno - v základní škole.

 

V tyto dny bude přerušen provoz

ve školní družině a školní jídelně – výdejně stravy

 v základní škole, Bratčice č.p.69  v plném rozsahu

 ze závažných technických příčin.

 

Dne 26.03.2020  bude po projednání se zřizovatelem přerušen provoz ve školní družině Základní školy Bratčice, okres Brno – venkov, příspěvková organizaci, Bratčice č.p.69, 664 67  Syrovice včetně školských zařízení (školní jídelna - výdejna stravy) v plném rozsahu dle § 8 odst.2 a vyhlášky č. 74/2005 Sb.v platném znění. Možnosti a podmínky zajištění vzdělávání v jiné družině v době přerušení provozu školní družiny naleznete na webových stránkách http://www.kamchodit.cz, http://www.nicm.cz/strediska-volneho-casu-v-cr

.

 

Mgr. Kristýna Dvořáková

                                                                                                                                                                                                          

                                                                                                                                                                      ředitelka školy

V Bratčicích dne 04.03.2020

Přílohy k článku
Jméno souboru Popis Velikost
eon-oznameni.pdf 100.1 Kb
eon-preruseni-dodavky-energie.pdf 151.9 Kb
reditelske-volno-26-3-2020.pdf 211.2 Kb