Ovoce a zelenina do škol a Mléko do škol

Následující termín dodání projektu Ovoce a zelenina do škol
01.02.2021

Jablka
Jablko - vybrali jsme odrůdu Royal Gala, která je krásně vybarvená a velmi chutná. Jablka jsou bohatá na vitamín C a vlákninu, obecným doporučením je sníst jedno jablko každý den. Méně známou ale důležitou informací je, že pravidelná konzumace jablek podporuje a udržuje kondici sleziny.

Pomeranče
Pomeranč, odrůda Navelina, dovezená ze slunného jihu Řecka. Byly vypěstovány v oblasti Skala Lakonia a jedná se o velmi šťavnatou a dobře loupatelnou odrůdu řeckých pomerančů. Pomeranče jsou bohatým zdrojem vitamínu C.

Kubíkova kapsička 100g- jablko-banán-JAHODA

Kubík 100% ovocná kapsička (jablko-jahoda) - bez přidaného cukru, obsahuje pouze přírodní cukry. S vysokým obsahem vlákniny, bez konzervantů. Pasterováno.

Následující termín dodání projektu Mléko do škol
01.02.2021

BIO jogurt bílý z Valašska 150 g
Bio bílý jogurt o hmotnosti 150g z valašsko-meziříčské mlékárny je oblíbenou svačinkou dětí. Doporučujeme míchat s různými druhy ovoce či müsli.

Školní mléko plnotučné 330 ml
Mléko plnotučné o objemu 330ml, výrobce Bohemilk (ČR).. Jako jediný dodavatel dodáváme trvanlivé plnotučné mléko se šroubovatelným uzávěrem.