Informace k provozu školy v nouzovém stavu ČR

Vážení rodiče,

na základě vyhlášení nouzového stavu ČR a posledních doporučení k zastavení šíření nákazy s platností od 16.3.2020 ruším dříve zveřejněnou možnost osobních konzultací s učiteli v budově Základní školy Bratčice, Bratčice č.p.69, 664 67. Nechci vystavovat ani Vás ani zaměstnance možnému přenosu viru.
Veškerá komunikace bude probíhat elektronicky v systému EduPage se všemi učiteli, přes školní e-mail reditelka@skolabratcice.cz, telefonicky 724063559 – ředitelka školy (pevná linka 547233163 bohužel není přenositelná) a případně 601055983 pro mateřskou školu.
Z těchto důvodů nebude možné průběžně doplňovat náš box před školou. Množství materiálů k tisku se budeme snažit omezit, v maximální možné míře využijeme pracovní sešity, učebnice, on-line procvičování, které je pro Vás dostupné.


Informace, které se týkají ošetřovného při péči o dítě do 10 let:

Potvrzení Vám mohu také zaslat na základě žádosti zákonného zástupce v elektronické podobě v elektronické podobě.
Vše naleznete zde:
https://www.cssz.cz/web/cz/-/doporuceny-postup-pro-podani-zadosti-o-osetrovne-pri-peci-o-dite-do-10-let-z-duvodu-uzavreni-skolskeho-detskeho-zarizeni-skoly-

Děkuji za pochopení, všem přeji pevné zdraví.

Mgr. Kristýna Dvořáková