Ovoce a zelenina do škol, Mléko do škol

Následující termín dodání projektu Ovoce a zelenina do škol
07.06.2021

Informace o dodávaném zboží:

Hrušky
Hrušky Abate patří mezi známé a velmi oblíbené odrůdy. Plody jsou protáhlé, lahvovitého tvaru, zelenožluté s červeným líčkem. Chuť je sladká, lahodně aromatická.

Broskve a nektarinky
Žáci v závozu obdrží 1ks broskve španělské žlutomasé. Broskve obsahují velké množství vitamínu C a vitamínu A, rovněž pak i mnoho vápníku, sodíku, draslíku, fosforu a uhlíku. Zmíněný vitamín C navíc pomáhá tělu vstřebávat důležité železo a podporuje imunitní systém.

Meruňky
Meruňky - jsou velmi oblíbené peckovice. Dodáváme Vám první z lepších odrůd sklizených v Itálii, jsou již hezky vybarvené, s typickou sladkokyselou chutí a příjemnou vůní. Jsou bohatým zdrojem vody, přírodních cukrů a vitamínu C.

Následující termín dodání projektu Mléko do škol
07.06.2021

Školní mléko plnotučné 330 ml
Mléko plnotučné o objemu 330ml, výrobce Bohemilk (ČR)..Trvanlivé plnotučné mléko se šroubovatelným uzávěrem, které lze v případě nutnosti skladovat při pokojové teplotě.

Čerstvý sýr
Čerstvý sýr Natur, původem z ČR, výrobce Laktos. Sýr je vhodný především ke konzumaci s pečivem, popř. lze využít i k výrobě různých druhů pomazánek. Můžete se těšit, že na víčkách sýrů uvidíte nejzdařilejší výtvory žáků škol, kteří se v loňském školním roce zapojili do námi vyhlášené soutěže "Maluj či popisuj".